چطور موهای که سفید رو رنگ روشن کنیم؟

۴.۸/۵ - (۶ امتیاز)

رنگ کردن موهای سفید به رنگ روشن، شما نیاز به انتخاب یک رنگ مو مناسب دارید. برخی از عواملی که باید در نظر داشته باشید عبارتند از:

رنگ پوست شما:

  • برای افرادی که پوست روشن یا صورتی دارند، رنگ های موی خاکستری، مسی، زرد یا قهوه ای روشن مناسب هستند. برای افرادی که پوست زرد یا زیتونی دارند، رنگ های موی شکلاتی، قهوه ای تیره، آبی یا سبز مناسب هستند.

سطح سفید شدگی موهای شما:

  • برای افرادی که موهایشان کمتر از ۵۰ درصد سفید شده است، می توانند از رنگ های موی دائمی یا نیمه دائمی استفاده کنند. برای افرادی که موهایشان بیشتر از ۵۰ درصد سفید شده است، بهتر است از رنگ های موی دائمی با قدرت پوشش بالا استفاده کنند.

روش رنگ کردن موهای شما:

  • شما می توانید از روش های مختلف برای رنگ کردن موهای سفید خود استفاده کنید. بعضی از روش ها عبارتند از:
    • روش آمبره: در این روش، شما فقط نوک موهای خود را به رنگ روشن تغییر می دهید و بقیه موهای خود را به حالت طبیعی خود باقی می گذارید. این روش باعث می شود موهای سفید شما با نور خورشید درخشان تر به نظر برسند.
    • روش بالایج: در این روش، شما بخش های تصادفی از موهای خود را به رنگ های روشن تر یا تیره تر از رنگ طبیعی خود رنگ می کنید. این روش باعث می شود موهای سفید شما با بقیه موهای خود تفاوت داشته باشند و حجم و جلوه بیشتری به آن ها بدهید.
    • روش فول فول: در این روش، شما تمام موهای خود را به چندین لایه و نانس با رنگ های مختلف و هارمونیک رنگ می کنید. این روش باعث می شود موهای سفید شما با تغییرات ظرافت و جذابیت به چشم بخورند.

خرید رنگ موی آرکیا

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

احتمالا این مقالات هم برای شما جذاب باشد