روش استفاده از پودر دکلره سیاه

امتیاز دهید

پودر دکلره سیاه یک نوع پودر دکلره رنگی است که برای روشن کردن موهای تیره و سیاه استفاده می شود. این پودر دارای پایه آبی است و باعث می شود که موهای سیاه بدون ایجاد رنگ زرد یا قرمز شوند. برای استفاده از این پودر باید به نکات زیر توجه کنید:

  • قبل از دکلره کردن موها، باید موهای خود را آماده کنید. اگر موهای شما رنگ شده، خشک یا آسیب دیده است، بهتر است قبل از دکلره کردن موهای خود را تقویت و تغذیه کنید. همچنین از اتو و سشوار کشیدن مو و استفاده از شامپوهای حاوی سولفات و الکل خودداری کنید.
  • برای دکلره کردن موها با پودر دکلره سیاه، باید از اکسیدان ۶ یا ۹ درصد استفاده کنید. به ازای هر یک واحد از پودر دکلره، باید دو واحد از اکسیدان را در یک کاسه پلاستیکی (غیر فلزی) مخلوط کنید.
  • موهای خود را در چهار دسته از هم جدا کنید و با استفاده از قلم مو، مخلوط اکسیدان و پودر دکلره را روی ساقه مو (تقریبا ۲ سانت بالاتر از ریشه) بمالید. برای جلوگیری از آغشته شدن ریشه موها، می توانید بین موها پنبه قرار دهید.
  • موهای خود را با یک کلاه پلاستیکی بپوشانید و برای ۲۰ تا ۴۰ دقیقه بگذارید تا موها روشن شوند. زمان دقیق بستگی به رنگ اصلی و حالت موهای شما دارد.
  • پس از اتمام زمان مورد نظر، موهای خود را با آب خالی یا آب و نرم کننده بشویید. از شامپو استفاده نکنید و موهای خود را خشک کنید.

خرید واکس مو

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

زیباما

فروشگاه اینترنتی آرایشی، بهداشتی، مراقبتی، عطر

بیشتر خوانده شده امروز

دسترسی های بیشتر

احتمالا این مقالات هم برای شما جذاب باشد