طرز استفاده از پودر دکلره ابی

۲/۵ - (۱ امتیاز)

 پودر دکلره ابی یک نوع پودر روشن کننده مو است که برای دکلره کردن موهای طبیعی و بدون آسیب مناسب است. این پودر با مواد شیمیایی قوی تری ساخته شده است و می تواند موها را تا ۱۰ درجه روشن کند.

برای استفاده از پودر دکلره ابی، باید به مراحل زیر توجه کنید:

  • قبل از دکلره کردن، موهای خود را آماده کنید. اگر موهای شما خشک یا آسیب دیده هستند، بهتر است قبل از دکلره کردن آنها را با ماسک های مرطوب کننده و تغذیه کننده تقویت کنید. همچنین از رنگ کردن یا اتو کشیدن موهای خود حداقل ۳ ماه قبل از دکلره کردن خودداری کنید.
  • پودر دکلره ابی را با اکسیدان ۶ یا ۹ درصد (بسته به درجه روشنی مورد نظر) در یک ظرف پلاستیکی مخلوط کنید. نسبت پودر به اکسیدان معمولا ۱ به ۲ یا ۱ به ۳ است. مخلوط را خوب هم بزنید تا بدون توده شود.
  • موهای خود را در چهار دسته از هم جدا کنید و ساقه مو (تقریبا ۲ سانت بالاتر از ریشه) را به مخلوط اکسیدان و پودر دکلره آغشته کنید. (برای اینکه ریشه موها به مخلوط آغشته نشود، می توانید بین موها پنبه قرار دهید).
  • موهای خود را با یک کلاه پلاستیکی یا فویل پوشانده و مدت زمان مورد نیاز را صبر کنید. مدت زمان دکلره کردن بستگی به رنگ موی اولیه و درجه روشنی مورد نظر دارد. معمولا بین ۲۰ تا ۴۰ دقیقه طول می کشد. می توانید با یک مشت بررسی کنید که موهای شما به چه رنگی رسیده اند.
  • بعد از رسیدن به رنگ مورد نظر، موهای خود را با آب خالی یا آب و نرم کننده بشویید. از شامپو استفاده نکنید. موهای خود را با حوله خشک کنید و اگر می خواهید رنگ کنید، می توانید بلافاصله بعد از دکلره کردن این کار را انجام دهید.

پودر دکلره ابی

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

زیباما

فروشگاه اینترنتی آرایشی، بهداشتی، مراقبتی، عطر

بیشتر خوانده شده امروز

دسترسی های بیشتر

احتمالا این مقالات هم برای شما جذاب باشد