طریقه استفاده از کرم دکلره

امتیاز دهید

کرم دکلره یا دکو کرم یک محصول روشن کننده مو است که با اکسیدان مخلوط شده و روی موهای طبیعی یا رنگ شده قرار می‌گیرد. این محصول موها را با حداقل آسیب روشن می‌کند و معمولا برای موهای ضعیف، نرم و نازک مناسب است. برای استفاده از کرم دکلره باید به مراحل زیر توجه کنید:

  • قبل از استفاده از کرم دکلره، موهای خود را شسته و خشک کنید. اگر موهای شما رنگ شده‌اند، باید حداقل یک هفته بعد از رنگ کردن از کرم دکلره استفاده کنید.
  • کرم دکلره را با اکسیدان ۶ یا ۹ درصد به نسبت یک به یک مخلوط کنید. میزان مخلوط بستگی به طول و ضخامت موهای شما دارد. به طور متوسط، برای موهای متوسط، ۵۰ گرم کرم دکلره و ۵۰ گرم اکسیدان کافی است.
  • مخلوط را با یک قلم موی پلاستیکی یا یک برس روی موهای خود پخش کنید. از ریشه موها شروع کنید و به سمت نوک‌ها پیش بروید. اگر موهای شما رنگ شده‌اند، باید ابتدا نوک‌ها را روشن کنید و سپس به ریشه‌ها برسید. اگر موهای شما طبیعی هستند، باید ابتدا ریشه‌ها را روشن کنید و سپس به نوک‌ها برسید.
  • موهای خود را با یک کلاه پلاستیکی یا یک حوله پوشانده و مخلوط را برای ۲۰ تا ۴۰ دقیقه روی موهای خود بگذارید. زمان مورد نیاز بستگی به رنگ مورد نظر شما دارد. هر چه زمان بیشتر باشد، موهای شما روشن‌تر می‌شوند. اما بیش از ۴۰ دقیقه مخلوط را روی موهای خود نگذارید، زیرا ممکن است موهای شما آسیب ببینند یا رنگ زرد یا نارنجی بگیرند.
  • مخلوط را با آب گرم از موهای خود بشویید. سپس موهای خود را با یک شامپو مخصوص موهای رنگ شده شسته و با یک نرم کننده یا ماسک مرطوب کننده ماساژ دهید. موهای خود را خشک کنید و از رنگ جدید خود لذت ببرید.

قیمت دکو کرم

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

زیباما

فروشگاه اینترنتی آرایشی، بهداشتی، مراقبتی، عطر

بیشتر خوانده شده امروز

دسترسی های بیشتر

احتمالا این مقالات هم برای شما جذاب باشد