نحوه استفاده از اپلیکاتور لنز

امتیاز دهید

اپلیکاتور لنز یک وسیله کوچک و ساده است که به شما کمک می کند تا لنز چشم خود را به راحتی بر روی چشم قرار دهید و بردارید. اپلیکاتور لنز معمولا از پلاستیک ساخته شده و دارای دو قسمت است: یک قسمت مکشی که لنز را می گیرد و یک قسمت دسته که برای نگه داشتن اپلیکاتور است. برای استفاده از اپلیکاتور لنز، شما باید مراحل زیر را انجام دهید:

  • ابتدا لنز خود را با محلول مناسب شستشو دهید و آن را در قسمت مکشی اپلیکاتور قرار دهید. مطمئن شوید که لنز به درستی روی اپلیکاتور نشسته باشد و جهت آن درست باشد.
  • سپس چشم خود را با دست خالی گشاده کنید و نگاه خود را به جلو یا به بالا ببرید. اپلیکاتور را به آرامی به سمت چشم خود حرکت دهید تا لنز با قرنیه چشم تماس پیدا کند. فشار خفیفی به اپلیکاتور وارد کنید تا لنز روی چشم جای بگیرد.
  • در نهایت اپلیکاتور را از چشم خود دور کنید و چشم خود را چند بار پلک زده و ماساژ دهید تا لنز به خوبی متناسب شود. همین مراحل را برای چشم دیگر خود تکرار کنید.

برای برداشتن لنز با اپلیکاتور، شما باید مراحل زیر را انجام دهید:

  • ابتدا چشم خود را با دست خالی گشاده کنید و نگاه خود را به جلو یا به بالا ببرید. اپلیکاتور را به آرامی به سمت چشم خود حرکت دهید تا قسمت مکشی آن با لبه لنز تماس پیدا کند. فشار خفیفی به اپلیکاتور وارد کنید تا لنز از چشم جدا شود.
  • سپس اپلیکاتور را به همراه لنز از چشم خود دور کنید و لنز را در محفظه مناسب قرار دهید. همین مراحل را برای چشم دیگر خود تکرار کنید.

کرم مرطوب کننده نوتروژینا

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

زیباما

فروشگاه اینترنتی آرایشی، بهداشتی، مراقبتی، عطر

بیشتر خوانده شده امروز

دسترسی های بیشتر

احتمالا این مقالات هم برای شما جذاب باشد