پودر دکلره دوماسی خوبه ؟

۵/۵ - (۲ امتیاز)

پودر دکلره دوماسی یکی از انتخاب های محبوب برای تغییر رنگ مو است که با استفاده از عصاره جلبک دریایی ساخته شده است. این پودر باعث روشن شدن مو و حذف رنگ قبلی مو می شود و در رنگ های متنوعی موجود است. هر رنگ از پودر دکلره دوماسی یک تاثیر خاص بر روی رنگ مو دارد و می تواند رنگ های نامطلوب را از بین ببرد. برای نمونه، پودر دکلره آبی دوماسی رنگ نارنجی و زرد تیره را کمرنگ می کند و پودر دکلره بنفش دوماسی رنگ سبز و زرد روشن را کمرنگ می کند .

پودر دکلره دوماسی علاوه بر تغییر رنگ مو، به حفظ سلامت و زیبایی مو نیز کمک می کند. این پودر با استفاده از عصاره جلبک دریایی، مو را مرطوب و الاستیک نگه می دارد. همچنین، این پودر فاقد کف و گرد و غبار است که باعث جلوگیری از آسیب به چشم و تنفس می شود. پودر دکلره دوماسی قابل استفاده با اکسیدان های ۳ تا ۱۲ درصد است و می تواند تا ۵ پایه رنگ مو را روشن کند .

پودر دکلره دوماسی بسته به شرایط مختلف، نتایج مختلفی از خود نشان می دهد. لذا، قبل از استفاده از این پودر، بهتر است که یک تست رنگ بر روی یک قسمت کم حجم از مو انجام دهید و با توجه به نتایج آن، بهترین گزینه را برای خود پیدا کنید. همچنین، بعد از استفاده از پودر دکلره دوماسی، لازم است که از شامپو، نرم کننده و ماسک مناسب برای تغذیه و حفظ سلامت مو استفاده کنید.

شامپو موی او جی ایکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

زیباما

فروشگاه اینترنتی آرایشی، بهداشتی، مراقبتی، عطر

بیشتر خوانده شده امروز

دسترسی های بیشتر

احتمالا این مقالات هم برای شما جذاب باشد