پودر دکلره بنفش بهتره یا سفید ؟

۵/۵ - (۳ امتیاز)

پودر دکلره یک ماده است که برای تغییر رنگ مو‌ها به سمت سفید استفاده می‌شود. این ماده در انواع مختلفی وجود دارد که بر اساس رنگ، ترکیبات و قدرت سفید کننده آن‌ها می‌توانید برای دست‌یابی به رنگ مورد نظر خود از آن‌ها استفاده کنید.

پودر دکلره بنفش یک نوع پودر دکلره است که رنگ آبی یا بنفش دارد و برای افرادی که مایل هستند مو‌های خود را به رنگ‌های سرد مانند آبی، بنفش، سبز یا خاکستری رنگ کنند مناسب است. این پودر باعث می‌شود که زردی مو از بین برود و رنگ نهایی یکدست و زیبا باشد. پودر دکلره بنفش همچنین شامل ترکیبات ضد آسیب است که به حفاظت از مو‌ها در برابر سوختگی و خشکی کمک می‌کند .

پودر دکلره سفید یک نوع پودر دکلره است که رنگ سفید دارد و برای افرادی که قصد دارند مو‌های خود را به رنگ‌های گرم مانند قرمز، نارنجی، زرد یا قهوه‌ای رنگ کنند مناسب است. این پودر باعث می‌شود که رنگدانه‌های مو را بلا رنگ کند و رنگ نهایی شفاف و درخشان باشد. پودر دکلره سفید همچنین دارای قدرت سفید کنده کم‌تری نسبت به پودر دکلره بنفش است و برای افرادی که مو‌های حساس، شکستگان و از قبل رنگ شده دارند مناسب است .

انتخاب پودر دکلره به نوع رنگ و تغییراتی که شما در مو‌های خود مطلوب دارید بستگی دارد. اگر به سمت رنگ‌های سرد بخواهید بروید و زردی مو را برطرف کنید، پودر دکلره بنفش گزینه بهتری است. ولی اگر به سمت رنگ‌های گرم بخواهید بروید و رنگ شفاف و درخشان داشته باشید، پودر دکلره سفید مناسب‌تر است.

خرید پودر دکلره جی بی پلاس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

احتمالا این مقالات هم برای شما جذاب باشد