۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دکلره کردن به چه معنا است؟

دکلره یا دکلراسیون به زبان ساده یعنی برداشتن رنگ مو؛ که مخلوطی است از پودر دکلره و اکسیدان ۱۲ که با هم مخلوط می کنیم تا غلظت آن به اندازه ماست شود و از پشت و پایین سر شروع به زدن کرده و همینطور به بالای سر رفته و زمان انتظار هم بستگی جنس و مقاومت مو دارد (معمولا ۲۰-۳۰ دقیقه) که نتیجه ی آن پراکنده شدن و خارج کردن پیگمنت های طبیعی مو از ساختمان مو بوده و رنگ مو را روشن می شود. اگر بخواهیم موی طبیعی را بیشتر از چهار درجه روشن تر کنیم ابتدا باید موها را دکلره کنیم و بعد از آن رنگ انتخابی را استفاده کنیم.

 

دکلره کردن مو ها

 

خرید مواد دکلره مو

 


تفاوت پودر دکلره آبی و سفید

پودرهای دکلره بسیار متنوع است و مارکهای مختلفی در بازار موجود است؛که به طور کلی پودر های دکلره ار هر مارک به دو نوع تقسیم می شود :

  1. پودر دکلره ی سفید که ضعیف تر عمل کرده و معمولا برای موهای حساس و نازک و رنگ شده استفاده می شود.
  2. پودر دکلره ی آبی که قوی تر از پودر دکلره ی سفید بوده و برای موهای طبیعی و سالم کاربرد دارد.

 

دکلره کردن موها

 


چند نکته در دکلره کردن

 


رنگ مو و پایه های آن‌ها

دکلره دارای ده پایه می باشد که به توضیح آن می پردازیم

 

انواع پودر دکلره

 

 


 

نسبت پودر دکلره به اکسیدان

میزان مصرف اکسیدان در رنگ و هایلایت و دکلره یکسان نمی باشد اما هر تولید کننده ای بر اساس فرمولاسیون خود میزان اکسیدن را تعیین می نماید که در بروشور راهنمای محصول درج شده است و قبل از شروع کار بهتر است ابتدا اطلاعات کافی را درمورد برند مورد نظرتان بدست بیاورید سپس کار خود را انجام دهید اما به طور کلی در فرایند دکلره باید میزان اکسیدان ۲/۵ برابر پودر دکلره باشد .

 


 

پودر دکلره خوب چه ویژگی­هایی دارد؟

یک پودر دکلره خوب دارای ویژگی­های زیر است:

خرید پودر دکلره مو

 


 

دکلره کردن ریشه مو

زمانی که مو را دکلره می کنیم با فعال شدن مواد شیمیایی ، پودر دکلره به طور طبیعی گرما تولید می کند و به دلیل نزدیک بودن ریشه های مو به سر ، ریشه های مو نسبت به قسمت های دیگر گرم تر است بنابراین ریشه مو به دلیل گرمای متتشر شده از پوست سر ؛از بقیه قسمت های مو روشن تر می شود. در فرایند روشن سازی مو زمانی که به سمت ریشه ها می رسید باید از یک فرمول ضعیف تر برای روشن کردن ریشه ها استفاده نمایید تا رنگ یک دست تری داشته باشید.

 


 

چه زمانی باید موها را دکلره کنیم؟

به صورت کلی برای روشن کردن رنگ موها دو روش وجود دارد:

 

خرید پودر دکلره مو

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها