اکسیدان خالی روی مو مشکی چه رنگی میشه؟

۴.۷/۵ - (۴ امتیاز)

این سوال به چند عامل بستگی دارد، از جمله:

  • درصد و حجم اکسیدان خالی که استفاده می‌کنید
  • زمانی که اکسیدان خالی را روی موهای خود نگه می‌دارید
  • رنگ و بافت طبیعی موهای شما
  • وضعیت سلامت موهای شما

به طور کلی، اکسیدان خالی باعث می‌شود که رنگدانه‌های موهای شما از بین بروند و رنگ مو را روشن‌تر کند. اما این تغییر رنگ به صورت یکنواخت نیست و ممکن است باعث شود که موهای شما به رنگ‌های زرد، نارنجی یا قرمز تغییر کنند. برای دست‌یابی به رنگ مورد نظر خود، شما باید از یک رنگ‌دهنده دیگر هم استفاده کنید.

به عنوان یک قانون کلی، هرچه درصد و حجم اکسیدان خالی بالاتر باشد، رنگ مو روشن‌تر خواهد شد. این جدول نشان می‌دهد که چگونه درصد و حجم اکسیدان خالی بر تغییر رنگ مو تأثیر می‌گذارد:

درصد و حجم اکسیدان خالی تغییر درجه رنگ رنگ نتیجه
۳٪ – ۱۰ حجم ۱ درجه قهوه‌ای تیره
۶٪ – ۲۰ حجم ۲ درجه قهوه‌ای روشن
۹٪ – ۳۰ حجم ۳ درجه نارنجی تیره
۱۲٪ – ۴۰ حجم ۴ درجه نارنجی روشن
۱۵٪ – ۵۰ حجم ۵ درجه زرد تیره
۱۸٪ – ۶۰ حجم ۶ درجه زرد روشن

لطفا توجه داشته باشید که این جدول فقط یک تخمین کلی است و ممکن است با واقعیت متفاوت باشد. برای اطمینان از نتیجه مطلوب، بهتر است قبل از استفاده از اکسیدان خالی، یک تست روی یک قسمت کوچک از موهای خود انجام دهید.

 

 

حجم اکسیدان خالی به مقدار پراکسید هیدروژن که در آن وجود دارد اشاره دارد. پراکسید هیدروژن یک ماده شیمیایی است که باعث روشن شدن موها می‌شود.

برای مثال، اگر ۹ گرم پراکسید هیدروژن را با ۱۰۰ گرم آب ترکیب کنید، حجم اکسیدان خالی برابر با ۹ حجم خواهد بود. این به این معنی است که در هر ۱۰۰ گرم از محلول، ۹ گرم پراکسید هیدروژن وجود دارد.

قیمت اکسیدان دوماسی

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

احتمالا این مقالات هم برای شما جذاب باشد