دکلره رنگی چیست؟

امتیاز دهید

دکلره رنگی یا دکلره فانتزی، نوعی دکلره است که با استفاده از پودر دکلره‌ای که رنگ دارد، انجام می‌شود. این روش برای ایجاد رنگ‌های جذاب و خاص بر روی مو مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای مثال، می‌توان با دکلره رنگی، موها را به رنگ‌های آبی، صورتی، بنفش، سبز و غیره تبدیل کرد. دکلره رنگی معمولا برای هایلایت کردن مو یا ایجاد رنگ‌های مختلف در قسمت‌های مختلف سر استفاده می‌شود. برخی از انواع دکلره رنگی عبارتند از:

  • دکلره آبی: این نوع دکلره برای روشن کردن موهای تیره و از بین بردن زردی و قرمزی مو مناسب است. این پودر دکلره باعث می‌شود که مو به رنگ آبی تیره یا آبی خاکستری درآید. بعد از دکلره آبی، می‌توان رنگ‌های سرد و خاکستری را بر روی مو استفاده کرد.
  • دکلره سفید: این نوع دکلره برای روشن کردن مو به صورت یکنواخت و نزدیک به سفید مناسب است. این پودر دکلره باعث می‌شود که مو به رنگ سفید چمبران درآید. بعد از دکلره سفید، می‌توان رنگ‌های پاستل یا شفاف را بر روی مو استفاده کرد.
  • دکلره بنفش: این نوع دکلره برای روشن کردن مو به صورت نسبتا یکنواخت و نزدیک به بنفش مناسب است. این پودر دکلره باعث می‌شود که مو به رنگ بنفش تیره یا بنفش خاکستری درآید. بعد از دکلره بنفش، می‌توان رنگ‌های گرم و شیرین را بر روی مو استفاده کرد.

خرید پودر دکلره رنگی

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

احتمالا این مقالات هم برای شما جذاب باشد