سوتین نخی چیست؟

امتیاز دهید

سوتین نخی یک نوع سوتین است که از پارچه نخی تهیه شده است. این سوتین ها مزایایی مانند خنکی، راحتی، سبکی، بهداشتی و ضد حساسیت بودن دارند. سوتین های نخی در مدل های مختلفی مانند فنردار، جک دار، بدون پد و غیره تولید می شوند

سوتین نخی مزایای زیادی دارد که برخی از آنها عبارتند از:

  • خنکی: سوتین نخی به دلیل داشتن الیاف طبیعی، خنک و تنفس پذیر است و باعث ایجاد حرارت و تعریق بیش از حد نمی شود. این خصوصیت در فصول گرم سال بسیار مفید است .
  • راحتی: سوتین نخی به دلیل نرم بودن و انعطاف پذیری پارچه، راحت و مناسب برای پوست است. این سوتین ها فشار کمتری به سینه ها وزور می آورند و جلوگیری از درد و خستگی می کنند .
  • سبکی: سوتین نخی به دلیل کم بودن وزن، سبک و راحت برای حمل و نقل است. این سوتین ها جای کمتری را در کمد یا کوله پشتی اشغال می کنند و راحت تر قابل شستشو هستند .
  • بهداشتی: سوتین نخی به دلیل داشتن الیاف طبیعی، بهداشتی و ضد باکتری است. این سوتین ها باعث افزایش سلامت پوست و جلوگیری از عفونت های قارچی یا باکتریایی می شوند .
  • ضد حساسیت: سوتین نخی به دلیل عدم داشتن مواد شیمیایی یا رنگ های مصنوعی، ضد حساسیت و مناسب برای پوست های حساس است. این سوتین ها باعث افزایش رطوبت پوست و جلوگیری از خشک شدن یا التهاب آن نمی شوند .
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

زیباما

فروشگاه اینترنتی آرایشی، بهداشتی، مراقبتی، عطر

بیشتر خوانده شده امروز

دسترسی های بیشتر

احتمالا این مقالات هم برای شما جذاب باشد