دکوپاژ مو چیست؟

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دکوپاژ مو روشی برای تغییر رنگ پایه موها به شمار می‌رود که هدف اصلی آن ایجاد رنگی متضاد به نسبت رنگ‌ قبلی است. این متد در حقیقت رنگدانه ‌های رنگی را از روی موها پاک می‌ کند. به این ترتیب تناژ قبلی از بین رفته و رنگ پایه آماده تغییر می ‌شود.

دکوپاژ مو ضعیف‌تر از دکلره می‌باشد و آسیب کمتری به موها وارد می‌کند. برای دکوپاژ مو نیاز به پودر دکلره، اکسیدان و نرم کننده دارید.

 


تفاوت دکوپاژ با دکلره :

دکلره

روشی است که برای روشن کردن موهای تیره و یا دادن رنگ‌های فانتزی مانند صورتی، آبی، سبز و غیره به موها مناسب است. اگر شما می‌خواهید موهای خود را به صورت کامل یا جزئی رنگ کنید و یا هایلایت‌های روشن و درخشان داشته باشید، دکلره گزینه‌ای مناسب برای شماست. البته باید به این نکته توجه کنید که دکلره نیاز به مراقبت و نگهداری بیشتری دارد و شما باید از محصولات مخصوص مرطوب کننده و تقویت کننده مو استفاده کنید.

دکوپاژ

روشی است که برای تغییر رنگ موهای رنگ شده و یا حذف رنگ‌های نامطلوب از موها مناسب است. اگر شما قبلاً موهای خود را رنگ کرده‌اید و حالا می‌خواهید رنگ جدیدی انتخاب کنید و یا به رنگ طبیعی خود برگردید، دکوپاژ گزینه‌ای مناسب برای شماست. البته باید به این نکته توجه کنید که دکوپاژ نمی‌تواند موهای خود را به صورت قابل توجه‌ای روشن کند و شما باید با تفاوت حدود ۲ یا ۳ درجه در رنگ خود رضایت داشته باشید.

میسلار واتر ژنوبایوتیک

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

زیباما

فروشگاه اینترنتی آرایشی، بهداشتی، مراقبتی، عطر

بیشتر خوانده شده امروز

دسترسی های بیشتر

احتمالا این مقالات هم برای شما جذاب باشد