تفاوت دهانشویه های میسویک چیست؟

۵/۵ - (۲ امتیاز)

به طور کلی، دهانشویه‌های میسویک برای اهداف مختلف طراحی شده‌اند. برای انتخاب بهترین دهانشویه برای خود، شما باید نوع و خصوصیات دندان‌ها و لثه‌های خود را بدانید. من می‌توانم به شما توضیح بدهم که هر دهانشویه چه خصوصیات و فوایدی دارد.

دهانشویه میسویک Anti Plaque:

  • این دهانشویه مناسب برای کسانی است که مشکل پلاک و جرم روی دندان‌ها دارند. این دهانشویه با پاک کردن پلاک و جرم، باعث سفید و درخشنده شدن دندان‌ها می‌شود. همچنین با خاصیت ضدعفونی کنندگی خود، جلوگیری از رشد باکتری و خونریزی و التهاب لثه می‌کند.

دهانشویه میسویک Total Care:

  • این دهانشویه مناسب برای کسانی است که دندان‌های حساس دارند. این دهانشویه با خاصیت سفیدکنندگی بالا، حساسیت دندان‌ها را کاهش می‌دهد. این دهانشویه حاوی عصاره اکالیپتوس، گل بابونه و گیاه مسواک است کە مناسب برای استفادە روزانە است. همچنین با خوشبو کردن و محافظت کامل از حفره های دندان و جلوگیری از تشکیل پلاک اثر مثبت دارد.

دهانشویـــــه میسویک Sensitive Care:

  • این دھانشویه مناسب برای کسانی است که آب دھان کم یا خشکی آب دھان دارند. این دھانشویه با افزایش تولید آب دھان، جلوگیری از خشک شدن آن و تحرک باکتری های فاسدکار را کم می کند. همچنین با تقویت مینای دندان، کاستی فلور در آب شیرین را جبران کرده و پلاک های نامطلوب را کم می کند.

دھانشویه میسویک Fresh Breath:

  • این دھانشویه مناسب برای کسانی است که می خواھند دھان خوشبو و تازه داشته باشند. این دھانشویه با خوشبو کردن دھان، از بین بردن پلاک و جرم، محافظت از لثه و دندان، جلوگیری از خشکی دھان و پوسیدگی دندان‌ها، مناسب برای استفادە روزانە است. این دھانشویه بدون الکل است و حاوی فلوراید است که به تقویت مینای دندان کمک می کند.

دهانشویه میسویک Chase:

  • این دهانشویه مناسب برای کودکان است. این دهانشویه با خاصیت سفیدکنندگی، حاوی کلسیم و پروتئین شیر است که برای تامین ویتامین‌های مورد نیاز دندان کودکان مناسب است. این دهانشویه محافظت از دندان‌های شیری، تقویت مینای دندان، خوشبو کننده دهان، ضد باکتری و ضد پلاک است. این دهانشویه بدون الکل است.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

احتمالا این مقالات هم برای شما جذاب باشد