تفاوت دهانشویه های میسویک چیست؟

۵/۵ - (۳ امتیاز)

به طور کلی، دهانشویه‌های میسویک برای اهداف مختلف طراحی شده‌اند. برای انتخاب بهترین دهانشویه برای خود، شما باید نوع و خصوصیات دندان‌ها و لثه‌های خود را بدانید. من می‌توانم به شما توضیح بدهم که هر دهانشویه چه خصوصیات و فوایدی دارد.

دهانشویه میسویک Anti Plaque:

  • این دهانشویه مناسب برای کسانی است که مشکل پلاک و جرم روی دندان‌ها دارند. این دهانشویه با پاک کردن پلاک و جرم، باعث سفید و درخشنده شدن دندان‌ها می‌شود. همچنین با خاصیت ضدعفونی کنندگی خود، جلوگیری از رشد باکتری و خونریزی و التهاب لثه می‌کند.

دهانشویه میسویک Total Care:

  • این دهانشویه مناسب برای کسانی است که دندان‌های حساس دارند. این دهانشویه با خاصیت سفیدکنندگی بالا، حساسیت دندان‌ها را کاهش می‌دهد. این دهانشویه حاوی عصاره اکالیپتوس، گل بابونه و گیاه مسواک است کە مناسب برای استفادە روزانە است. همچنین با خوشبو کردن و محافظت کامل از حفره های دندان و جلوگیری از تشکیل پلاک اثر مثبت دارد.

دهانشویـــــه میسویک Sensitive Care:

  • این دھانشویه مناسب برای کسانی است که آب دھان کم یا خشکی آب دھان دارند. این دھانشویه با افزایش تولید آب دھان، جلوگیری از خشک شدن آن و تحرک باکتری های فاسدکار را کم می کند. همچنین با تقویت مینای دندان، کاستی فلور در آب شیرین را جبران کرده و پلاک های نامطلوب را کم می کند.

دھانشویه میسویک Fresh Breath:

  • این دھانشویه مناسب برای کسانی است که می خواھند دھان خوشبو و تازه داشته باشند. این دھانشویه با خوشبو کردن دھان، از بین بردن پلاک و جرم، محافظت از لثه و دندان، جلوگیری از خشکی دھان و پوسیدگی دندان‌ها، مناسب برای استفادە روزانە است. این دھانشویه بدون الکل است و حاوی فلوراید است که به تقویت مینای دندان کمک می کند.

دهانشویه میسویک Chase:

  • این دهانشویه مناسب برای کودکان است. این دهانشویه با خاصیت سفیدکنندگی، حاوی کلسیم و پروتئین شیر است که برای تامین ویتامین‌های مورد نیاز دندان کودکان مناسب است. این دهانشویه محافظت از دندان‌های شیری، تقویت مینای دندان، خوشبو کننده دهان، ضد باکتری و ضد پلاک است. این دهانشویه بدون الکل است.

خرید دهانشویه

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

زیباما

فروشگاه اینترنتی آرایشی، بهداشتی، مراقبتی، عطر

بیشتر خوانده شده امروز

دسترسی های بیشتر

احتمالا این مقالات هم برای شما جذاب باشد