تفاوت پودر دکلره سفید و آبی چیست؟

امتیاز دهید

پودر دکلره یک ترکیب شیمیایی است که با اکسیدان مخلوط می شود و برای روشن کردن رنگ موهای سر و سایر قسمت های بدن، استفاده می شود. پودر دکلره در بازار به دو رنگ سفید و آبی عرضه می شود که تفاوت آنها در سطح قدرت سفید کنندگی و همچنین مواد اولیه آن‌ها است.

پودر دکلره سفید: این پودر برای افرادی که موهای ضعیف، نازک و قبلاً رنگ شده دارند، مناسب است چون ضعیف­ ترین نوع دکلره است. این پودر حاوی مقدار کمتری از ماده فعال پرسولفات است که باعث آسیب و خشکی مو نمی شود. این پودر باید با اکسیدان ۳۰ یا ۴۰ ولوم ترکیب شود و حداکثر ۴۵ دقیقه روی مو نگه داشته شود. این پودر حداکثر ۳ تا ۴ پایه رنگ را روشن می کند.

پودر دکلره آبی: این پودر معمولاً برای افرادی که موهای سالم­تر وقوی تری دارند، استفاده می­ شود. پودر آبی نسبت به پودر سفید قوی­ تر است بنابراین در استفاده از آن باید دقت بالاتری داشت. این پودر حاوی مقدار بالاتری از ماده فعال پرسولفات است که باعث روشن شدن سریع تر رنگ دانه های مو می شود. این پودر همچنین رنگ آبی دارد که باعث خنثی شدن رنگ زرد و نارنجی در مو می شود. این پودر باید با اکسیدان ۲۰ یا ۳۰ ولوم ترکیب شود و حداکثر ۳۰ دقیقه روی مو نگه داشته شود. این پودر حداکثر ۵ تا ۶ پایه رنگ را روشن می کند.

قیمت پودر دکلره بیوداکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

زیباما

فروشگاه اینترنتی آرایشی، بهداشتی، مراقبتی، عطر

بیشتر خوانده شده امروز

دسترسی های بیشتر

احتمالا این مقالات هم برای شما جذاب باشد