برای از بین بردن زردی مو بعد از دکلره چکار باید کرد؟

۵/۵ - (۱ امتیاز)

زردی مو بعد از دکلره یک اتفاق رایج است که می‌تواند به دلایل مختلفی از جمله استفاده از رنگ یا پودر دکلره نامناسب، شستشوی زودهنگام موها، قرار گرفتن در معرض نور آفتاب یا کلر، و استفاده از شامپوهای حاوی سولفات یا سیلیکون رخ دهد. برای جلوگیری و رفع زردی مو بعد از دکلره، روش‌های مختلفی وجود دارد که در اینجا به شما معرفی می‌کنم:

  • استفاده از واریاسیون ضد زردی مو:

واریاسیون یک نوع رنگ مو است که با تغییر تناژ رنگ، زردی مو را از بین می‌برد. واریاسیون ضد زردی مو را می‌توانید در فروشگاه‌های لوازم آرایش خریداری کنید یا به صورت خانگی با استفاده از رنگ‌های سبز، خاکستری، بنفش یا آبی تهیه کنید. برای استفاده از واریاسیون، لازم است که موهای خود را با شامپو بشوئید و سپس واریاسیون را با توجه به دستورالعمل بسته‌بندی روی مو پخش کنید. بعد از ۱۵ تا ۳۰ دقیقه، موهای خود را با آب سرد بشوئید و خشک کنید. واریاسیون ضد زردی مو با تضاد رنگ باعث کاهش زردی مو می‌شود.

  • استفاده از شامپو ضد زردی:

شامپو ضد زردی یک نوع شامپو است که حاوی پیگمنت‌های سبز، خاکستری، بنفش یا آبی است و با تضاد رنگ باعث کم شدن زردی مو می‌شود. شامپو ضد زردی را همچنین شامپو نقره‌ای گفته می‌شود و در فروشگاه‌های لوازم آرایش یافت می‌شود. برای استفاده از شامپو ضد زردی، لازم است که هفته‌ای ۱ تا ۳ بار به جای شامپو عادی خود، از شامپو ضد زرد استفاده کنید. شامپو را روی محل دکلور کاری کرده پخش کنید و حدود ۵ تا ۱۰ دقیقه منتظر بمانید. سپس با آب سرد بشوریده و خشک کنیده.

  • استفاده از ماسک مو:

ماسک مو یک نوع محصول مراقبتی است که با تغذیه و ترمیم موهای آسیب دیده، زردی مو را کاهش می‌دهد. ماسک مو را می‌توانید در فروشگاه‌های لوازم آرایش خریداری کنید یا به صورت خانگی با استفاده از مواد طبیعی مانند عسل، آبلیمو، سرکه سیب، گل سرخ، چای سبز، گل گاو زبان و غیره تهیه کنید. برای استفاده از ماسک مو، لازم است که موهای خود را با شامپو بشوئید و سپس ماسک را روی مو پخش کنید. بعد از ۱۵ تا ۳۰ دقیقه، موهای خود را با آب سرد بشوئید و خشک کنید. ماسک مو با تقویت رنگ و درخشندگی مو، زردی مو را از بین می‌برد.

شامپو ضد زردی

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

زیباما

فروشگاه اینترنتی آرایشی، بهداشتی، مراقبتی، عطر

بیشتر خوانده شده امروز

دسترسی های بیشتر

احتمالا این مقالات هم برای شما جذاب باشد